Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jako skupina  Duha  máme dlouholeté zkušenosti. Dříve jsme hráli v klasické sestavě-  2x kytara, baskytara, bicí, zpěv.

Náš repertoár se zaměřoval na vícehlasý zpěv a největší úspěchy jsme měli se skladbami
od skupin Smokie, Boney M, Susi Quatro, ABBA, Bee Gees a tvrdší skladby od Deep Purple, AC/DC, Janis Joplin, atd. Hodně jsme se věnovali i vlastní tvorbě.

 

Jindřich hrál na baskytaru a dodatečně  vystudoval koncertní kytaru a taky se se věnoval zpěvu. V roce 1977  vyhrál celostátní soutěž ve hře na koncertní kytaru. Později  se začal učit i na klávesy.

 

Marcelka je dcerou profesionálního muzikanta a od malička se věnovala hudbě a zpěvu. Studovala klavír na LŠU v Uh. Hradišti, později se věnovala hře na kytaru a hlavně zpěvu. V  minulosti se úspěšně  zúčastnila celostátní pěvecké soutěže " Hledáme nové Talenty" v Praze, kde se probojovala až do semifinálového kola.

Měli jsme  nabídku od  profesionální Zlínské kapely Premier  s výjezdem do zahraničí, které jsme bohužel nemohli využít.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše stanoviště je ve Zlínském kraji a Jihomoravském kraji, ale hrajeme téměř po celé Moravě .  Uherské Hradiště a okolí,  Zlínsko- Zlín, Luhačovice,Vsetín, Kroměříž, Holešov a jiné. Jižní Morava - např. Břeclav, Hodonín, Kyjov, Velké Bílovice, Mikulov, Brno, Jihlava.  Přerov, Olomouc.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud se jedná o kvalitu hudby, tak vlastníme špičkovou aparaturu značky Marshall , ozvučíme menší i velké prostory. Při hudební produkci používáme kvalitní hudební podklady, do kterých se živě hraje, takže máte pocit, jako by hrála celá kapela. Poslechněte si nás v sekci  "ukázky a videa."

____________________________________________________________________

Jsme schopni zahrát jak pop-rock, rockové balady, tvrdý rock, oldies, country, tak i svižnou dechovku a lidovky pro střední a starší generaci. Když se zábava rozjede, tak hrajeme v sadách více skladeb, dokud se tanečníci nevyřádí. 

Při produkci používáme barevnou hudbu a laser.

O přestávkách můžeme na přání přehrávat jakoukoliv hudbu z PC.

Kdyby si chtěl někdo z hostů zazpívat, je možnost i karaoke.

Organizujeme hry a soutěže, nebo při nich spolupracujeme.

 
   

 

 

   
 
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Kontakt

Kapela Duha

776 152 744, 776 035 180

marcela.zet@seznam.cz


Statistiky

Online: 1
Celkem: 144323
Měsíc: 1704
Den: 65